WYSIWYG Web Builder
monitoring pozycji

 

FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO W SZACHACH DRUŻYNOWYCH - SZKOŁY PODSTAWOWE.
Drużyna z SP-1 Zielona Góra w finałowym turnieju wywalczyła 5 miejsce na 19 drużyn.
Niewiele zabrakło do brązowego medalu.
Szczegóły można poznać na stronie . chesarbiter.. galeria.. you tube..
SKŁAD DRUŻYNY:
1. Jarzyna Oskar
2. Gaziński Olaf
3. Górkiewicz Mateusz
4. Jarzyna Dominika
Rezerwa - Tomczyk Igor

Lubuskie Cztery Pory Roku - ZIMA chesarbiter.. plakat.. regulamin..
galeria.. film.. galeria-2.. film-2.. zakończenie podsumowanie.... gazety-scan
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (MOSiR)
zaproszenie.. klasyfikacja..
Za wykonanie zdjęć podczas Turnieju w MOSiR serdecznie dziękujemy Panu Robertowi Błaszczakowi. galeria..
Świąteczny Turniej Szachowy Grupa A Grupa B Regulamin PZSzach
_________________________________galeria.. film..
Turniej Mikołajkowy dla uczniów SP-1 chesarbiter. zapisy. galeria. film.
Turniej o Puchar Dyrektora MZK  chesarbiter.. galeria.. film..
Październikowy Turniej w MOSiR'ze czytaj.. zaproszenie..
chesarbiter-A chessarbiter-B chesarbiter-C termin i miejsce.. plakat.. galeria..
Mistrzostwa Świata w Szachach 2013 w Indiach LIVE VIDEO GAME
Szachowe Święto Niepodległości plakat.. fundacja.. Lubuskie.
 Północ - Południe grupa-A grupa-B 97,1 FM..
świętowali niepodległość.. sportowa.zgora..

GALERIA    GALERIA-2
YOU TUBE


     Szkolenie z arcymistrzem 
migawki... zadania...
Szachy z Gazetą Lubuską  regulamin.. chessarbiter grupy B / A

galeria. galeria_2. video. scan.
Lubuskie Cztery Pory Roku - JESIEŃ  chessarbiter.. regulamin.. plakat.. Radio 97,1
galeria...   wyniki-sprawozdanie
cz-3   chessarbiter>>A / B / C   plakat. galeria.

Termin i miejsce:
Poniedziałek 7 października godz. 16.00-18.30.
Stołówka Szkoły Podstawowej nr 22 ul. Francuska 25 A  mapa..

System rozgrywek i tempo gry: 5 rund tempem po 10 minut na jednego zawodnika.
Turniej przeprowadzony będzie w 3 grupach:
Grupa A: od III kat. wzwyż
Grupa B: IV i V kat.
Grupa C: bk

Nagrody: Puchary i nagrody dla zwycięzców turniejów A, B i C. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymają nagrody lub upominki.  zobacz...

Nowy Instruktor Szachowy
w Klubie Caissa-Pion Zielona Góra!   czytaj...


♦Regulamin Turnieju Szachowego o Puchar Bachusa czytaj...
http://www.fundacjamszach.pl/
http://www.chessarbiter.com_1
http://www.chessarbiter.com_2

[Rozmiar: 13367 bajtów]


♦MOSiR - Winobraniowy Turniej Szachowy czytaj...
wyniki..  galeria..
; Kamil Dragun i kadra Polski ze złotym medalem
mistrzostw Europy      czytaj...
♦Wakacyjna szkółka szachowa dla dzieci  czytaj...  sierpień...
♦Lubuskie Cztery Pory Roku - LATO97.1 FM/podsumowanie
w.chessarbiter.com/turnieje/2013/ti_3272/" target="_blank">chessarbiter __regulamin pdf __plakat
galeria...   radio 97.1 fm...   film...



♦Chessarbiter dla grupy A  B  C

___Turniej II ChessArbiter grupa A  B  C czytaj...
♦Lubuskie Cztery Pory Roku  czytaj / chessarbiter / plakat

galeria../you tube../radio..
♦Mistrzowskie warsztaty szachowe   czytaj...
♦TVP Gorzów Wielkopolski   zobacz...
♦Otwarte Mistrzostwa SP-1 Zielona Góra, VIII turniej klasyfikacyjny  http://www.chessarbiter.com / galeria
♦Świąteczny Turniej Szachowy chessarbiter.../pdf...
♦II Grand Prix SP-1 Chessarbitra dla grupy  A    zakończenie
Konkurs rozwiązywania zadań szachowych czytaj dalej..
Zdobyte punkty po rundach grupaA

♦Otwarty Turniej Szachowy o Puchar JM Rektora UZ czytaj pdf...  galeria...

♦ Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorów w Szachach
Zielona Góra 2013     czytaj...  galeria...
[Rozmiar: 38327 bajtów]          regulamin /plakat/ galeria /tv/ radio
XI Mikołajkowy Turniej Szachowy  galeria...
http://www.chessarbiter.com/turnieje patrz...
Grzeczne dzieci  patrz...
♦Wiadomości sportu szkolnego zobacz...
Drużynowe Mistrzostwa Szkól Podstawowych
w Szachach   patrz...
♦Turniej Szachowyz okazji Święta Niepodległości pod honorowym patronatem Marszałek Województwa Lubuskiego czytaj..

Chessarbiter Grupa A patrz...
Chessarbiter Grupa B patrz...
foto galeria z turnieju zobacz....
http://lubuskie.pl       czytaj...
http://radio zachód.pl czytaj...
serwis.Zbąszyń.pl      czytaj...
__________________plakat...
♦Sukces Mateusza Ambroziaka w Cottbus patrz
♦Grand Prix z okazji 60-lecia Gazety Lubuskiej w Szachach Błyskawicznych 


♦Turniej Szachów Szybkich o Puchar Bachusa
 chessarbiter /galeria
♦Turniej " Na Początek Roku Szachowego" o
Puchar Dyrektora Biblioteki Chessarbiter... galeria
♦Regulamin Turnieju w Szachach Szybkich w Palmiarni
o Złotą Palmę   Chessarbiter .galeria.
♦Błyskawiczny Turniej Szachowy www.chessarbiter.com
galeria...
♦Otwarty Festyn Szachowy Drzonków 2012
czytaj.. ___galeria.. __filmy..
Turniej Szachowy
o Puchar Dyrektora Biblioteki w Zielonej Górze Chessarbiter
galeria...
♦Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorów 2012.
Do lat 8, 10...www.chessarbiter.com
Do lat 12, 14, 16, 18 ..www.chessarbiter.com
        >>>>Galeria<<<<<_______
        >>>>Galeria2<<<<_______
>>____ Podsumowanie i osiągnięcia naszych zawodników.
♦VII Turniej Klasyfikacyjny
OTWARTE MISTRZOSTWA SP-1 [czytaj] [ zobacz] [galeria]
Zakończenie turnieju> [galeria] [czytaj-pdf]
       [ finał najlepszych uczniów SP-1 ]
♦30.01.2012 odbyło się pierwsze szkolenie przeprowadzone przez naszego najlepszego wychowanka Karola Kuczę czytaj dalej...
NARADA PREZESÓW i piątkowe zajęcia w klubie.czytaj dalej..
♦Miejskie igrzyska młodzieży szkolnej w szachach
szkół podstawowych czytaj dalej... wyniki sp...wyniki sp,PDF


♦X Turniej Mikołajkowy  czytaj dalej...  galeria...

dziewczęta czytaj dalej...  chłopcy czytaj dalej...

Poniżej szczegółowe wyniki czytaj dalej...
♦GRAND PRIX SP-1   
7.10.2011 dotychczasowe piątkowe turnieje treningowe zamieniamy w Grand Prix SP-1.
Konkurs rozwiązywania zadań szachowych czytaj dalej...
Zdobyte punkty po rundach pdf-A i B


___ChessArbiter  »_Grupa A_____Grupa B________
________________________galeria....
♦Otwarte Mistrzostwa SP-1, VI Turniej Klasyfikacyjny czytaj dalej...[Rozmiar: 1840 bajtów]galeria foto
Miejsca w poszczególnych grupach
i kategoriach wiekowych..czytaj dalej >> ♣ foty+film ♣
♦Ogólnopolskie Mistrzostwa Sskół Podstawowych Karpacz 13.05 – 16.05.2011........czytaj dalej
♦Finał Województwa LOM 2010/2011 w szachach drużynowych szkół podstawowych.czytaj dalej...
♦Igrzyska Szkół Podstawowych - półfinał województwa lubuskiego __czytaj dalej...
14.01.2011 odwiedziła nasz klub trzyletnia Kolesińska Marysia. Czy to przyszła mistrzyni?
Będziemy śledzić dalsze jej losy!__czytaj dalej...
Turniej Mikołajkowy w SP-1 Dnia 6.12.2010 przypadają popularne Mikołajki,
ale już w dniu 3.12.2010 z tej okazji rozegrany został Turniej Mikołajkowy dla uczniów SP-1.czytaj dalej....

♦Dnia 6.11.2010 w zielonogórskim Centrum Biznesu przy ul.
Westerplatte odbył się już VIII turniej szachowy z cyklu Grand Prix Ziemi Lubuskiej.
Obok głównego turnieju było kilka imprez towarzyszących:
Swoją wizytą na turnieju zaszczycił nas europoseł cymanski.pl
cymanski.pl,posłowie Andrzej Dera i Jerzy Materna

1.Grand Prix Ziemi Lubuskiej VIII turnieju czytaj dalej..

2.Symultana z arcymistrzem czytaj dalej...

3.Turniej młodych talentów czytaj dalej...

4.Reflex szachisty czytaj dalej...

♦Ogólnopolskie drużynowe mistrzostwa
szkół podstawowych  czytaj dalej...foto


♦ Mistrzostwa Województwa Lubuskiego
Juniorów Zbąszyń 2010 czytaj dalej...

♦ Finał Wojewódzki w Szachach w Sulechowie czytaj dalej...

♦ 19.03.2010 r w Sulechowskim Domu Kultury odbyły się półfinały
województwa lubuskiego szkół podstawowych w szachach czytaj dalej....

♦ Otwarte Mistrzostwa SP-1 V turniej klasyfikacyjny.    czytaj dalej...


♦ Turniej Grand Prix w Domu Harcerza   czytaj dalej...

♦ Dnia 19.12.2009 w Zespole Szkół Ekologicznych  czytaj dalej

♦ Grand Prix Ziemi Lubuskiej Drzonków   czytaj dalej...

♦ Turniej Mikołajkowy w SP-1  czytaj dalej...

♦ Turniej Mikołajkowy w Gim.2  czytaj dalej...

♦ 12.11.2009 w Gimnazjum nr.2  czytaj dalej...

♦ Relacja z turnieju szachowego w Cottbus  czytaj dalej...  

♦ XIV Konik Morski Rewala 2009    czytaj dalej...


Mistrzostwa Zielonej Góry o puchar
Prezydenta Janusza Kubickiego


W dniach 24.10. do 19.12.2008 (co piątek jedna runda)
odbyły się w SP-1 Mistrzostwa Zielonej Góry
w Szachach Klasycznych.
Runda finałowa 9 rozegrana została w zielonogórskiej Palmiarni.
W turnieju wystartowało 32 zawodników._czytaj dalej...


Podział na kategorie wiekowe i grupy wygląda następująco:
  Chłopcy do lat 10:      Kobiety:
1. Stępak Waldemar 1. Krzysztofiak Joanna
2. Kucza Karol         2. Czepczynska Bozena
3. Wiśniewski Kamil
4. Domowicz Stanisław Dziewczeta do lat 14:
5. Nowicki Dawid         1. Kolesińska Anna
6. Gor±czniak Piotr
7. Wożniak Adam
8. Duczmiński Jakub
9. Kubiak Krzysztof
10.Tomaszewski Jacek
11.Nadolny Jakub
12.Lewandowski Karol
13.Wnęk Piotr
14.Wurst Krzysztof
15.Dobrzański Artur
Chłopcy do lat 14:
1. Kolesiński Mateusz
2. Nowicki Piotr
3. Ambroziak Mateusz
4. Piotrowski Paweł
5. Piotrowski Michał
6. Drzygała Bartosz
7. Pa¶ Przemysław
8. Krasiński Łukasz




PRZYJAZNE LINKI